Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

środa, 18 grudnia 2013

Brak prezentu spędza zimowy sen z oka?

Wygraj mamie pod choinkę!

Richard Paul Evans 

Zimowe sny

Tłumaczenie: Hanna de Broekere

Oprawa miękka

Wydawnictwo Znak Literanova


Wpadłam na świetny pomysł. Jest jeszcze kilka dni do świąt. Może ktoś reflektuje na darmowy prezent dla kochanej mamy, paskudnej siostry czy męczącej ciotki?

Mam tutaj romantycznego, nieco sentymentalnego Evansa. Żeby go ode mnie otrzymać, wystarczy napisać komentarz, w którym zgłosi się dowolne uwagi odnośnie tego pisklobloga (coś poprawić, zmienić, dodać?) i w jakiś sposób pomóc go rozpromować - share na facebooku czy obserwowanie na Google+ mile widziane.

Chcę rozgrzać jakoś to miejsce, nie ma co zasypiać zimowym snem!
Do dzieła, książkożercy, rozkminiajcie z Hadyną;)

 ~~~~ O nagrodzie  ~~~~  

Zimowe sny to najnowsza powieść bestsellerowego autora Richarda Paula Evansa - wyjątkowa dla polskiego czytelnika. Autor pisał tę książkę w czasie podróży po Polsce i umieścił w niej wiele polskich wątków. Jest to wzruszająca opowieść o tym, że nawet złamane serce może pokochać na nowo, a sny mają tajemniczą moc i potrafią podsunąć rozwiązanie życiowych dylematów. (Źródło: strona wydawnictwa)


3 komentarze:

  1. Lubię konkursy i Twoje recenzje, więc chyba dam się skusić ;)) Jeśli chodzi o samego bloga to jest on przyjemny dla oka (czcionka♥) a dotychczasowe wpisy intrygujące, dlatego na pewno będę tu od czasu do czasu zaglądać, zwłaszcza że przez okres świąt planuję nadrobić zaległości książkowe... Z pozycji oczekujących w kolejce czytałam (aż) dwie więc też jestem ciekawa ich recenzji. Gratuluję pomysłu i kibicuję!

    OdpowiedzUsuń
  2. Dzięki za tak miły komentarz, Gosiu! Cieszę, że Ci się podoba ^^ Jak i kiedy mogę Cię dopaść, żeby wręczyć książkę?

    OdpowiedzUsuń
  3. Niniejszym informuję, że książkę otrzymałam :) dzięki Dagu!

    OdpowiedzUsuń