Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

piątek, 6 stycznia 2017

WYZWANIE CZYTELNICZE! W 2017 będę czytać po angielskuPodsumowanie wyzwań

Dwa lata temu zaproponowałam Wam dwa wyzwania - jedno polegające na czytaniu literatury angielskiej i drugie - czytania po angielsku. W ubiegłym roku trochę zmieniłam zasady, ale wciąż trzymałam się formatu dwóch wyzwań dla anglofilów. Tym razem stwierdzam, że czas skupić się na tym najbardziej potrzebnym i popularnym, a także przenieść się częściowo na Facebooka, by mogli dołączać się nie tylko blogerzy - bez spin, bez ścisłych zasad. 

Chciałabym, by czytanie po angielsku w tym roku la tych, którzy chcą zapisywać swoje postępy na bieżąco, zostawili swój ślad w komentarzu pod tym wpisem - miejsce, do którego mogę wrócić za rok i policzyć lektury, a potem zapisać w podsumowaniu. A ci, którzy nie chcą - niech dołączą do wydarzenia na Facebooku. W razie potrzeby, od czasu do czasu, też mogą tam się chwalić swoimi osiągnięciami. Najważniejsze - to promować czytanie!

A przechodząc do podsumowania 2016 roku, szczególne brawa należą się Tarninie z Czytam to i owo, a także po raz kolejny Agnieszce z Si no leo, desespero! Gratuluję też wszystkim uczestnikom! WSZYSTKIM! Dzięki za wspólną zabawę:)
Podsumowanie wyzwania "Czytam literaturę angielską" 2016Tarnina z Czytam to i owo - 9

Ja - 8

Zażyczka z Ksiązka to okno na świat - 3

Podsumowanie wyzwania "I read in English" 2016


Tarnina z Czytam to i owo - 13

Ja - 12

Agnieszka z Si no leo, desespero - 10

Małgośka Ekruda 1 Wyzwanie "W 2017 będę czytać po angielsku"


Celem wyzwania jest przeczytanie jak największej ilości literatury pięknej czy popularnej, a jeśli wola, to także ambitnych artykułów w oryginale, napisanych w języku angielskim.

  • wyzwanie trwa od 1 stycznia do 31 grudnia 2017 roku,
  • dołączyć do niego może każdy bez wyjątku, w dowolnym czasie,
  • jeśli uczestnik posiada swojego bloga, konto na serwisie książkowym, konto na Facebooku - byłoby miło, gdyby umieścił gdzieś powyższy banner z linkiem do tego posta (kod do wklejenia obrazka w okienku powyżej), może też dołączyć do wydarzenia na Facebooku i pochwalić się tym wśród znajomych!
  • oczywiście książki czytane w ramach tego wyzwania można uwzględniać w innych wyzwaniach,
  • będę wdzięczna za umieszczenie podlinkowanego bannerka na swojej stronie/blogu/koncie/pod recenzjami, ale to nieobowiązkowe,
  • jeśli chcesz być zaliczony do podsumowania za rok, dodaj komentarz pod poniższym postem, podając adres bloga/strony konta/linku(postu, strony z wyzwaniami itp.)/spisu przeczytanych tytułów, żebym mogła śledzić tytuły książek czytanych w ramach wyzwania na bieżąco!
Zapraszam do zabawy i powodzenia!

P.S. Wciąż brakuje motywacji? Może Angielski Klub Książki? :)