Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

poniedziałek, 11 kwietnia 2016

WIOSENNE PORZĄDKI: losowanie trzeciej nagrody i następna książkaNiestety z powodu bardzo intensywnego pyrkonowania w Poznaniu w ten weekend losowanie musiało czekać aż do teraz, najmocniej Was przepraszam! Wyjątkowo również z braku czasu nie będzie zdjęć z losowania, zamiast do kapelusza czy szklanej kuli wrzuciłam dziewięć imion uczestników kolejnego losowania do internetowego losownika, by wybrać osobę, do której trafi książka Sześć pięter luksusu. Przerwana historia Domu Braci Jabłkowskich Cezarego Łazarewicza.

Kto wygrał?...i mamy zwycięzcę! Nikola, gratulacje! Sześć pięter luksusu trafi w Twoje ręce! Sprawdź swoją skrzynkę mejlową, lada chwila dostaniesz ode mnie wiadomość z prośbą o adres do wysyłki:)

Po raz kolejny bardzo dziękuję wszystkim uczestnikom i trzymam za Was kciuki przy losowaniu za tydzień! Nie zapominajcie, możecie się zgłaszać co tydzień aż do końca trwania konkursu!

Niniejszym ogłaszam czwarty tydzień "Wiosennych porządków" - tym razem będzie można wygrać Pannę Huragan Katarzyny Klimasińskiej. Na zgłoszenia do losowania tej konkretnej książki czekam do następnej soboty 16 kwietnia, do godziny 23:59, w komentarzach pod tym postem! Przypominam, że regulamin i dokładny opis konkursu znajduje się w poprzednim wpisie:


Już jutro postaram się wrzucić sprawozdanie z Pyrkonu, a na razie... *zieeew* ...dobranoc!

0 komentarze:

Prześlij komentarz