Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

O CO CHODZI?


Niektórzy za dużo rozkminiają.


Rozkminy Hadyny to miejsce stworzone do takich rozkmin.
 To miejsce na wymianę myśli.
Przede wszystkim jednak to przystań myślącego mola książkowego.

Miejsce, gdzie można zanurzyć się w niespieszne życie pop- i kulturalne Hadyny, krakowskiej doktorantki.
Gdzie można razem ze mną rozkminić pewne lektury, wspólnie poekscytować się tak zwanymi fajnymi rzeczami przy okazji comiesięcznych Nowin Hadyny, zainspirować się, raz w miesiącu przyjść poczytać na Silent Reading Party w krakowskiej księgarni Bona.
Dołączyć do wyzwania i czytać po angielsku.

Piszę o książkachkomiksachgrach, przyjemnych miejscach i imprezach takich jak targi książki czy konwenty, na tematy brytofilskie i geekowe.
Rozkminy docenili:


Magazyn Press umieścił Rozkminy Hadyny na 11. miejscu piętnastu najlepszych blogów książkowych w Polsce. Więcej na ten temat tu.


Rozkminy uznane za "bloga wartego uwagi" przez Janka z Tramwaju Numer 4, bo –cytując – "rozkminia, organizuje, wyzywa, zaczepia, działa i pisze. Za mało ją odwiedzacie".


W 2016, tuż przed pierwszym Silent Reading Party! w Polsce, Hadyna zagościła na antenie w Off Radiu Kraków i opowiadała, skąd pomysł, dlaczego warto przyjść i w ogóle czytać książki. Sprawozdanie tutaj.


O cyklicznym Silent Reading Party! piszą m.in w Weekendowym Rozkładzie Jazdy Magicznego Krakowa, Karnet Kraków, WKrakowie.info, Weekend Księgarń Kameralnych.

Justyna z Wełniastego Podejścia do Literatury czyli Owca z książką poleciła mnie podczas kolejnej edycji Share Week 2017!Kolejne edycje Silent Reading Party! w Krakowie: