Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

wtorek, 5 grudnia 2017

URODZINOWY KONKURS! Jak wyobrażasz sobie Rozkminy za rok?


Uwaga, uwaga! 15 grudnia wypadają... czwarte urodziny Rozkmin! Tak jest, dlatego też czas na KONKURS URODZINOWY!


Do wygrania czekają cztery książki, które z ciężkim sercem wybrałam z mojej biblioteczki:


  • Ofiarowana Jenny Miscavige Hill to pierwsza książka, o której napisałam na tym blogu (tutaj), lektura poruszająca i drażniąca; do tej pory pamiętam wyznania dziewczyny, która wychowywała się wśród scjentologów.
  • Gombrowicz i Buenos Aires Laury Pariani to literacka wycieczka śladami Gombrowicza, czytałam ją wiele lat temu i nie zamierzam wrócić, choć należycie doceniłam argentyńską atmosferę i zagubionego polskiego pisarza.
  • Batory. Gwiazdy, skandale i miłość na transatlantyku Bożeny Aksamit to pięknie wydana i pełna ilustracji historia najmodniejszego polskiego statku, transatlantyku "Batory", na którym bawiła się śmietanka towarzyska i plejada gwiazd.
  • Amazonia Jamesa Rollinsa to powieść przygodowa w języku angielskim, dla mnie nietrafiona niespodzianka, dla Ciebie być może świetna przygoda w amazońskiej dżungli wraz z zagubionymi naukowcami i niewytłumaczalnie uleczonymi pacjentami.

Od dzisiaj, piątego grudnia, macie 10 dni, by odpowiedzieć na zadanie konkursowe:

Wymyśl i opisz/narysuj/skleć w programie Paint okładkę książki, która opowiadałaby o przyszłym, piątym roku prowadzenia Rozkmin Hadyny!


Będę oceniać całokształt wpisów od każdego z uczestników, ten, kto mnie najbardziej rozbawi/zadziwi/ujmie/rzuci na kolana, wygra wybraną przez siebie książkę!

Aha, można jak najbardziej bić się o kilka tytułów, nie ma limitu.

Bawcie się w najlepsze;>
Regulamin konkursu:

1. Wyłącznym organizatorem konkursu jest właścicielka bloga Rozkminy Hadyny.

2. Nagrodą są poniższe książki z prywatnej biblioteczki (używane i nowe, ale w dobrym stanie):3. Aby wziąć udział w konkursie, należy:

  • być publicznym obserwatorem bloga (na Blogspocie/Facebooku/Instagramie),
  • udostępnić w dowolny sposób informację o konkursie (może być na własnym blogu przez opublikowanie bannera - pierwszego zdjęcia wpisu - na czas trwania konkursu, na Facebooku, na Instagramie),
  • potwierdzić chęć udziału w zabawie poprzez komentarz pod tym postem (nie zapomnijcie wspomnieć, pod jakim nickiem i na jakiej platformie obserwujecie bloga, podać e-mail kontaktowy, wskazać miejsce udostępnienia informacji o konkursie) i odpowiedzieć na zadanie konkursowe.

4. Konkurs trwa od 5 do 15 grudnia 2017 r.

5. Wyniki zabawy zostaną ogłoszone do trzech dni od zakończenia.

6. Zwycięzca zostanie wybrany na podstawie własnego widzimisię spośród zgłoszeń spełniających wyżej wymienione wymagania.

7. Zwycięzca ma 48 godzin od ogłoszenia wyników na odpowiedź na mojego maila z podaniem adresu, na jaki ma zostać wysłana książka/książki.

8. Gdy zwycięzca nie zgłosi się, nagroda zostaje przekazana na rzecz innego uczestnika konkursu.

9. Aby przystąpić do rozdania trzeba być osobą pełnoletnią lub posiadać zgodę rodziców lub opiekunów.

10. Konkurs nie podlega przepisom ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach (Dz. U. z 2004 roku Nr 4 poz. 272 z późniejszymi zmianami).

11. Nagrody wysyłam lub dostarczam osobiście jedynie na terenie Polski.

12. Biorący udział w konkursie akceptuje powyższy regulamin.


Udanej zabawy i powodzenia!


0 komentarze:

Prześlij komentarz