Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

czwartek, 4 stycznia 2018

W 2017 będę czytać po angielsku - podsumowanie wyzwania
Ubiegł trzeci rok prowadzenia anglistycznych wyzwań. Wyzwanie, które właśnie będę podsumowywać, skupiało się tylko na czytaniu po angielsku i miało dołączone wydarzenie na Facebooku. W poprzednich latach mieliście do wyboru dwa wyzwania, jedno polegające na czytaniu literatury angielskiej i drugie samego czytania po angielsku. 

Cóż, w tym roku postanowiłam zrezygnować ostatecznie z prowadzenia tego wyzwania. Zresztą, po co się powtarzać. Chyba moje wyzwanie było na tyle mało widoczne, że zostało przechwycone przez dziewczyny z innych blogów i powstała grupa Przeczytam 12 książek po angielsku w 2018 roku. Będę tam buszować, bo zniżki, nagrody i wszystko to, czego nie zapewniłam w ubiegłych latach moimi wyzwaniami.

A przechodząc do podsumowania 2017 roku. Gratuluję też wszystkim uczestnikom! WSZYSTKIM! Dzięki za wspólną zabawę:)
Podsumowanie wyzwania W 2017 będę czytać po angielsku

Rozkminy Hadyny – 26 pozycji
Ekruda – 18 pozycji
Agnieszka Wisniewska – 14 pozycji
Multikulturalny – 10 pozycji
Strona po stronie –  9 pozycji
Niekoniecznie papierowe – 2 pozycje
Czytam to i owo – 1 pozycja


Bardzo się cieszę, że chcieliście ze mną czytać! 

Gratuluję Ekrudzie, która spisała się wyśmienicie, a także Agnieszce, która wiernie i aktywnie oznaczała wszystkie lektury na wyzwaniu na Facebooku, kiedy sama zdążyłam zapomnieć, żeby tam wpisywać książki... Dziękuję też Samborowi i J., Wasze wyniki też są naprawdę super! I dziękuję też Tarninie i Karo za udział, oby czytanie po angielsku kwitło :)

Na zakończenie tych trzech lat z wyzwaniami, przepraszam, że kończę. Ale chyba jednak są inni, którzy potrafią lepiej zagrzać do czytania po angielsku, a ja sama, jak widzicie, nie potrzebuję zachęty. Jeśli jednak będziecie chcieli kontynuacji albo macie jakieś słowa porady – piszcie w komentarzach.

Angielskiego zaczytania w nowym roku!

0 komentarze:

Prześlij komentarz