Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

sobota, 15 grudnia 2018

URODZINOWY KONKURS! PO DRUGIEJ STRONIE KSIĄŻKI?


Hip hip, hurra! 

To już pięć lat odkąd możecie czytać Rozkminy Hadyny!


15 grudnia 2013 roku pojawił się pierwszy wpis na Rozkminach Hadyny.
Z tej okazji czas na kolejny KONKURS URODZINOWY!

Do wygrania czeka do pięciu z poniższych dziesięciu książek, które wybrałam z mojej własnej biblioteczki (wszystkie były czytane co najmniej raz i są w dobrym stanie):



A oto pytanie konkursowe:

Gdybyście mogli znaleźć się po drugiej stronie książki, jak Alicja po drugiej stronie lustra, jakim bohaterem literackim byście byli, w jakiej książce?


Czekam na dowolnie interpretowaną odpowiedź na powyższe pytanie (tak, mogą być zarówno książki istniejące jak i fikcyjne) w dowolnej formie w komentarzu pod tym wpisem, tudzież w komentarzu pod wpisem odnośnie konkursu na Facebooku albo Instagramie albo mejlem (zakładka kontakt), jak Wam wygodnie, do 21 grudnia 2018. Najbardziej oryginalna, zaskakująca, urokliwa i ogólnie ucieszna odpowiedź wybrana całkowicie subiektywnie przez Hadynę wygrywa.

Wraz z odpowiedzią, pamiętajcie o pozostawieniu swojego mejla kontaktowego i obstawieniu dwóch książek z powyższych dziesięciu, którymi jesteście zainteresowani w ramach wygranej.

 Regulamin konkursu:


1. Wyłącznym organizatorem konkursu jest właścicielka bloga Rozkminy Hadyny.
2. Nagrodą jest maksymalnie 5 z przedstawionych wyżej 10 książek z prywatnej biblioteczki (używane, niektóre w wersji przed ostateczną korektą). Jedna osoba może wygrać jedną książkę.
3. Aby wziąć udział w konkursie, należy być publicznym obserwatorem bloga na dowolnej platformie i wysłać odpowiedź na pytanie konkursowe wraz z mailem i dwoma upatrzonymi tytułami.
4. Konkurs trwa od 15 grudnia do 21 grudnia 2018 r.
5. Wyniki zabawy zostaną ogłoszone do trzech dni od zakończenia.
6. Zwycięzca zostanie wybrany na podstawie własnego widzimisię autorki bloga spośród zgłoszeń spełniających wyżej wymienione wymagania.
7. Zwycięzca ma 48 godzin od ogłoszenia wyników na odpowiedź na mojego maila z podaniem adresu, na jaki ma zostać wysłana książka.
8. Gdy zwycięzca nie zgłosi się, nagroda zostaje przekazana na rzecz innego uczestnika konkursu.
9. Aby przystąpić do rozdania trzeba być osobą pełnoletnią lub posiadać zgodę rodziców lub opiekunów.
10. Konkurs nie podlega przepisom ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach (Dz. U. z 2004 roku Nr 4 poz. 272 z późniejszymi zmianami).
11. Nagrody wysyłam lub dostarczam osobiście jedynie na terenie Polski.
12. Biorący udział w konkursie akceptuje powyższy regulamin.

Będę wdzięczna, jeśli udostępnicie ten wpis wśród znajomych, niech wieść się niesie. Udanej zabawy i powodzenia!

0 komentarze:

Prześlij komentarz